Akbank Direkt İnternet nasıl kullanılır?

Akbank Direkt İnternet nasıl kullanılır?
1 cevap

Akbank Direkt İnternet'e kredi kartı numaranız ile giriş yaparak kart bilgilerinizi görüntüleyebilir ve dönem borcunuzu sorgulayabilirsiniz, Akbank Direkt İnternet'e kredi kartı numaranızla değil müşteri numaranız ile giriş yaparak görüntüleme işlemleriniz dışında kredi kartı borcu ödeme gibi tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Müşteri numarası ile giriş seçeneğini seçtiğinizde aşağıdaki adımları takip ederek Akbank Direkt İnternet'i kullanmaya hemen başlayabilir, Akbank Direkt İnternet'in tüm işlemlerini yapabilirsiniz.

  • www.akbank.com'da bulunan Akbank Direkt İnternet bölümündeki Bireysel butonuna basınız.
  • Bir sonraki ekrana Müşteri Numaranızı, Güvenlik Kodunu, Kullanıcı Adı olarak Soyadınızı, cep telefonunuza gönderilenAkbank Direkt İnternet Şifrenizi yazarak Tamam butonuna basınız.
  • Tamam butonuna bastıktan sonra ekranın altında açılan bölüme, cep telefonunuza gönderilen Cep Şifrenizi girerek Onaybutonuna basınız.
  • İlk olarak Soyadınız olarak giriş yaptığınız Kullanıcı Adınızı ve Akbank Direkt İnternet Şifrenizi değiştirmeniz istenecektir.
Değişiklikler sonrasında tüm bankacılık işlemlerinizi yapmaya anında başlayabilirsiniz. Şifrenizi hemen almak için Şifre Al butonuna tıklayın Kredi Kartı numarası ile giriş seçeneğini seçtiğinizde aşağıdaki adımları takip ederek Akbank Direkt İnternet'i kullanmaya hemen başlayabilir, Akbank Direkt İnternet 'ten Kredi Kartı bilgilerinizi 7/24 görüntüleyebilirsiniz
  • www.akbank.com'da bulunan Akbank Direkt İnternet bölümündeki Bireysel butonuna basınız.
  • Bir sonraki ekrana Kredi Kartı Numaranızı, Güvenlik Kodunu, Kredi Kartınızın Son Kullanma Tarihini yazarak, Giriş butonuna basınız.
  • Giriş butonuna bastıktan sonra ekranda açılan kutulara, kart şifrenizin istenen hanelerini girip, Onay butonuna basınız.
  • Açılan ekrana cep telefonunuza gönderilen Cep Şifrenizi girip Devam butonuna bastığınızda, Akbank Direkt İnternet 'i kart bilgilerinizi görüntüleme işlemleriniz için kullanmaya anında başlayabilirsiniz.
Kaynak: akbank.com.tr

44