Akbank Sağlık Sigortası olanakları nelerdir?

Karşılaşabileceğiniz bir sağlık probleminde veya bir kaza sonucu yaralanmanız halinde ayakta ya da yatarak yapılacak hastane tedavi giderleriniz, doktor muayenesi, röntgen, tahlil benzeri tanı ve ilaç giderleriniz, küçük ya da büyük cerrahi müdahaleler için gereken harcamalarınız karşılanır. Ayrıca Aksigorta’nın çok geniş anlaşmalı kurum ağına bağlı kuruluşlardaki pek çok avantaja sahip olursunuz.

Ömür boyu yenileme garantisi
3 yıldır kesintisiz özel sağlık sigortası sahibiyseniz ömür boyu yenileme garantisi talebinde bulunabilirsiniz. Hem ömür boyu yenileme garantisi almış, hem de Aksigorta’da toplam 5 yılı tamamlamış sigortalıların bundan sonra tanısı konacak doğumsal hastalıkları da güvence altına alınır.

%10 aile indirimi
Tüm aile fertlerinizi sigortalatın, %10 Aile İndiriminden yararlanın

Diğer avantajlar

  • 0-6 yaş arası çocuğunuzun tüm çocukluk ve koruyucu aşıları, alerji aşıları hariç ayakta tedavi teminatı kapsamındadır.
  • Yılda bir kez grip aşısı, poliçede belirtilen ilaç teminatı limiti ve iştirak oranı dahilinde ödenir.
  • Yurt dışı teminatı almasanız dahi yurt dışındaki acil hastane tedavileri poliçede belirtilen limit ve katılım oranı doğrultusunda karşılanır.
  • 40 yaş ve üzeri kadınların kontrol amaçlı çektirdikleri mamografi ve meme ultrasonografi masrafları, belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödenir.
  • 40 yaş ve üzeri erkeklerin kontrol amaçlı yaptırdıkları PSA tetkik masrafları belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödenir.

Basit ve sık tekrarlanmayan doğum kontrol yöntemleri (spiral, tüp bağlatma, vazektomi vb.) poliçedeki limitler dahilinde yılda 1 kez ödenir.

Kaynak: akbank.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir