Shazam nedir ?

SHAZAM

Shazam dinlerken ismini hatırlayamadığımız çalan şarkıyı bulma yani müzikten şarkı bulma programı. Shazam android, iphone, BlackBerry gibi bir çok işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır. Shazam uygulaması dünya çapında 50 milyondan fazla indirilmiştir.

Kaynak: ekonometre.net


Nuvo Mobil Bankacılık uygulamasını nereden indirebilirim?

Nuvo uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlar için App Store’dan, Andorid işletim sistemli cep cihazlar için ise Google Play’den, www.nuvo.com.tr üzerinden, m.nuvo.com.tr mobil sitemiz üzerimizden, 0 850 222 0 555 Nuvo Çağrı Merkezi kanalıyla ya da nuvo.com.tr üzerinden QR kodunu okutarak ücretsiz olarak yükleyebilirsin.

Nuvo Mobil Bankacılık uygulamasını hangi tip cihazlarda kullanabileceğim?

iOS ve Android’in desteklediği tüm akıllı telefon ve tabletlerde Nuvo’yu kullanabilirsin. İnternete erişebildiğin her yerden ise www.nuvo.com.tr ve Nuvo İnternet Bankacılığı senin yanında.

Kaynak: nuvo.com.tr


Akbank Direkt Mobil uygulamasını nasıl indirebilirim?

Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirmek için;

  • AppStore, Google Play veya Windows Store’u ziyaret edebilir,
  • Mobil yazıp 4425’e gönderebilirsiniz. Mesajı gönderdiğinizde cep telefonunuza Akbank Direkt Mobil uygulamasını içeren linkli bir mesaj gelecektir. İlgili linke tıkladığınızda uygulamayı indirebilirsiniz. Bu işlem, operatörünüz tarafından kullanmakta olduğunuz tarifeye göre 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir

Kaynak: akbank.com