Kimler kredi kartı başvurusunda bulunabilir, başvurumu hangi belgelerle nereden yapabilirim?

18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi herkes kredi kartına garantör gerekmeksizin başvurabilir. Bunun dışında düzenli gelir sahibi olmayan (ev hanımı, öğrenci) ve yabancı uyruklu kişilerin bir garantör eşliğinde başvurmaları gerekmektedir.

Eksiksiz doldurulmuş bir kredi kartı başvuru formunu, nüfus cüzdanınızın veya sürücü belgenizin aslını gösterip, fotokopisi ile birlikte program ortaklarına veya herhangi bir Garanti Bankası şubesine teslim etmeniz yeterlidir.

Resimli Bonus Card’a başvurmak için söz konusu belgelere 1 tane resim eklenmesi gerekmektedir.

Yabancı uyruklular kimlik fotokopisi, oturma izni ve çalışma izninin bir fotokopisinin yanı sıra bir garantörle başvuruda bulunabilirler.

Kaynak: garanti.com.tr


Şifrematik almak için Garanti müşterisi mi olmalıyım? Ücretli mi?

Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi’ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi’nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik’iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik’lerini şubelerinden alabilirler.

Kaynak: garanti.com.tr


Garanti bankasını yurt dışından nasıl arayabilirim?

ranti bankasını yurt dışından aramak için aşağıdaki numaralardan birini kullanabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi şube aramaya gerek kalmadan telefon bankacılığı ile halledin zamandan ve paradan tasarruf edin, özellikle Almanya, İngiltere, Fransa ve Amerika’da bulunan garanti bankası kullanıcıları ve diğer tüm dünya ülkeleri bu iletişim kanalları ile Garanti bankasına Türkiye dışından ulaşabilir ve hizmet alabilir.

+90 212 444 0 333 / +90 850 222 0 333

Kaynak: garanti.com.tr


444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti Bankası telefonunu aramak ücretli midir?

444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti Bankası telefon şubesini Türkiye’nin neresinden olursa olsun, şehir kodu çevirmeye gerek kalmadan aranabilmekte ve şehir içi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Cep telefonuyla yapılan aramalarda GSM operatörünüzün “şehir içi konuşma” tarifesi uygulanmaktadır. Arama ücreti hizmet aldığınız operatör tarafından belirlenen tarife üzerinden belirlenmektedir.

Garanti bankası mersis numarası 0879 0017 5660 0379

Kaynak: garanti.com.tr


Şekerbank Telefon Bankacılığından nasıl işlem yapabilirim?

Şekerbank

Hesaplarınız ile ilgili para transferi, vadeli hesap işlemleri, vadesiz hesap işlemleri, altın ve döviz alış/satış işlemleri, fatura ve diğer birçok bankacılık işlemlerinizi yapabilmek için T.C. Kimlik veya müşteri numaranız ile birlikte Telefon Bankacılığı şifrenizi tuşlamanız yeterlidir.

Telefon bankacılığı şifrenizi girmeden Sesli Yanıt Sistemimiz ile Kredi kartı numaranız ve Kredi kartı şifreniz ile Kredi kartınızın son hesap özetine ait borç bilgisi, kullanılabilir limit, kesim tarihi ve son ödeme tarihiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: sekerbank.com.tr


Şekerbank Telefon Bankacılığına nasıl başvurabilirim?

Şekerbank

Bankamızda açık durumda vadesiz hesabı bulunan tüm Bireysel müşterilerimiz Telefon Bankacılığı Şifresi alarak bankacılık işlemlerini zaman ve yer sınırı olmadan gerçekleştirebilirler. Başvurunuzun tamamlanabilmesi için aktif olarak kullandığınız cep telefonu bilginizin banka sistemlerinde kayıtlı olması gerekmektedir.

Kaynak: sekerbank.com.tr