Kadın prezervatifi nasıl takılır?

Paketi dikkatlice açın. Prezervatifin kapalı ucundaki halkayı sıkıştırın (ince ve uzun bir halka oluşturacak şekilde)

kadinprezervatifi1

kadinprezervatifi2

Prezervatifi vajina girişinden içeri doğru itin,

kadin-prezervatifi3

kadin-prezervatifi4

Daha sonra prezervatifin açık ucundan parmağınızla gidebildiği kadar iterek vajinanın içine yerleştirin.

kadin-prezervatifi5

Vajinaya iterken sıkıştırdığınız halka yeterince içeri gittiğinde tekrar açılacaktır. Eğer prezervatifi hissediyorsanız halka açılmamış yani prezervatif doğru yerleşmemiş demektir.
Prezervatifin vajina içinde dönmediğinden veya katlanmadığından emin olun. Açık uç vajinanın dışında kalmalıdır.

İlişki sırasında penisin kadın prezervatifin içinde olduğundan emin olunmalı ve yeteri kadar kayganlaştırıcı kullanılmalıdır, yoksa prezervatif yerinden çıkabilir. Kadın prezervatifi ve erkek prezervatifi bir arada kullanılmamalıdır, bu yırtılmalarına neden olabilir.
İlişki sırasında prezervatif çıkarsa ya da vajinanın içine kaçarsa hemen çıkarılmalı ve yerine yenisi takılmalı ve daha fazla kayganlaştırıcı kullanılmalıdır.
Çıkarırken de spermin prezervatifin içinde kalmasını sağlamak için dışta kalan halkayı döndürün ve dışarı çekin. Kullanılmış prezervatifi tuvalete atmayın. Aklınızda bulundurmanız gereken diğer bir nokta ise kadın prezervatiflerinin tekrar kullanılması tavsiye edilmiyor. Öte yandan son kullanma tarihini de kontrol etmeyi unutmamalısınız.

Kaynak: anneboyutu.com


Nekrofili nedir?

Nekrofili, necro kelimesinden türetilmiş bir tür cinsel yönelim bozukluğu çeşididir. Nekrofili insanlar, ölü insanlara karşı ilgi duymaktadır. Özellikle bu cinsel sapkınlığa yönelen insanlar, genel olarak cinsel ihtiyaçları için cinayet işleme yoluna gitmektedirler. Dünya tarihindeki seri katillerin büyük bir kısmının, nekrofili ihtiyaçlarını gidermek için cinayet işledikleri bilinmektedir. Nekrofili, bir tür parafili çeşidi sayılmaktadır.

Kaynak: tr.wikipedia.org