En Etkili Aşk Duaları

Aşk büyülerinin günah dolu atmosferinden kurtulup aşk dualarının huzur dolu ortamına girmeye ne dersin? Ahiretteki sonsuz hayatına zarar vermeden bu dünyada da mutlu olmanın bir yolu olmalı, değil mi? Öyleyse bu sayfayı dikkatlice okuduğunda muradına kavuşmanın onlarca yolunu öğreneceksin. Tek yapman gereken şey, her satırı sonuna kadar dikkatlice okumak:

Büyü yaptırarak sonsuz hayatını ziyan etmeden kutsal dualarla amacına ulaşmanın bir yolu olmalı.

İşte o sihirli yolu öğreneceksin şimdi:

Artık kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin; çünkü bu sayfayı sonuna kadar okuduğunda ve sana vereceğim muhteşem sırrı öğrendiğinde gerçekten de mutlu ve huzurlu olacaksın.

İlk olarak seni tebrik etmek isterim. Gerçekten ve bütün içtenliğimle tebrik ederim seni. Neden mi?

Çünkü birazdan öğreneceğin ve bundan sonraki aşk hayatını tamamen ve derinden etkileyecek olan bu sır, her kula nasip olmuyor maalesef.

 • Bu sırrın ne olduğunu merak ediyorsun değil mi? Endişelenme artık! Artık bütün merakını ve tüm endişelerini geride bırakabilir, yepyeni bir aşk hayatına yelken açmanın keyfini sürebilirsin.
 • Çünkü arkanda seni hayatın boyunca destekleyecek ve asla yarı yolda bırakmayacak bir sır var.

Bu sır, En Etkili Aşk Duaları’nın sırlı ve gizemli gücü! Peki, bu aşk duaları neden bu kadar güçlü ve etkili?

 • Aşk duaları, evrenin hamurunun yoğurulduğu güçle evrenin kendisi için yaratıldığı insanı bir noktada birleştiriyor da ondan. Yani insanı, kainatı “Ol” emriyle yaratan ve hiçbir şey kendisine ağır gelmeyen “Sonsuz Kudret”e bağlıyor.
 • Peki, yetersizliklerle ve çaresizliklerle dolu olan insanın kendisini “Sonsuz Kudret”e bağlayan bir yol bulması ne anlama gelir?
  Bir insanın böyle bir yol bulması, dünyanın en mutlu insanı olması anlamına gelir. Zira bu kişi, bütün hazinelerin anahtarını elinde bulunduran ve istediği zaman istediği her dileğe ulaşabileceğini bilen seçilmiş biri haline gelir.
 • Düşün: Elinde sihirli bir değnek var ve bu sihirli değnekle “aşk hayatında” değiştirmek istediğin her şeye dokunabilir, her sıkıntının ve problemin üstesinden gelebilirsin. Yeter ki içtenlikle iste.

Evet, yanlış okumadın: Tek şart içtenlikle ve içli bir şekilde istemek.

Böyle bir sihirli değneğe kim hayır, diyebilir ki?

 • Aslında o sihirli değnek, hepimizin hayatında ve hatta elimizin altında. Fakat insan, genelde gözünün önündeki ve elinin altındaki imkanları ıskalayıp uzaklara bakma ihtiyacı hisseder.
 • Bu sebepledir ki birçok insan haram olduğunu bile bile “aşk büyüsü” yapmak veya yaptırmak için çırpınıp duru. Hatta bu uğurda bir yığın para harcar!
  Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine,Allah’ın haram kıldığı büyü yoluna başvurması ne garip ve acı bir durum!
 • Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin. Benim kalbimi, dinin üzere sabit kıl.”

Artık elinin altındaki sonsuz gücün farkına varmalı, akıbeti cehennem olacak yollara kaymaktan vazgeçmelisin.

Peki, En Etkili Aşk Duaları Kitabı neden bu kadar etkilidir?

Bu sorunun birçok cevabı var, bu cevaplardan birkaç tanesini şöyle sıralamak mümkün:

 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nın çok etkili olması, duaların enerji potansiyeli ile ilgilidir. Her Müslüman bilir ki dua, saf enerjiden ibarettir ve bu enerjinin Allah’ın katına çıkması için, oldukça güçlü olması şarttır. Bazı duaların gökyüzüne hiçbir şekilde yükselememesi, bazı duaların ise Arş-ı A’la’yı titretecek güçte olması bu yüzdendir. İşte En Etkili Aşk Duaları, baştan sona muazzam bir enerji ile yüklüdür. Öyle ki En Etkili Aşk Duaları’nı içtenlikle yapan bir insan, çok kısa sürede aşk hayatında oldukça etkin bir rol üstlenir ve birçok kişi, bu durumun şokunu yaşar. Bir insanın sırtını Allah’a dayamasının gücünü ve güvenini, ancak bu güçlü enerjiyi kullananlar bilir.
 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nın çok etkili olmasının bir diğer sebebi de “duanın kabul şartları” hakkında hap bilgiler barındırmasıdır. Şunu iyi bilmek gerekir ki en güçlü enerji ile dolu olan bir dua bile, “duanın kabul şartları”ndan yoksunsa etkisiz kalacaktır. Bu bağlamda her mümin, Allah ile irtibata geçmenin bazı şartları olduğunu bilir. Namaz kılmadan önce bedensel temizliği simgeleyen abdest gibi.
 • En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nın en önemli özelliklerinden biri de aşk dualarının “özel vakitleri”dir. Dualar için özel vakitlerin olduğunu herkes bilir; hele ki aşk duaları gibi çok etkili duaların çok hassas ve özel zaman dilimleri var. Bu zaman dilimlerini ıskalamak, duanın kabulüne engel olabilir.
 • Aşk duaları hakkında bilinmesi gereken belki de en önemli ayrıntı “kalp temizliği”dir; çünkü kalbi temizlemeden Allah’ın huzuruna çıkmak, kirli elle yemek yemeye benzer. İşte En Etkili Aşk Duaları Kitabı, aşk hayatına çeki düzen vermeye çalışan bir kişinin en kısa sürede hedefine ulaşması için “kalp temizliği” konusunu aydınlatıyor.
 • Bilirsin, Allah kendisinin hoşnut olacağı dualarla kulunu huzuruna kabul eder. Peki, Allah’ın hoşnut olacağı dualar nelerdir? Bütün detaylar En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda.

Yapman gereken tek şey, En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nı satın almak olacak. Bu dualar yüzlerce kişinin hayatına renk kattı. Senin de hayatın değişecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir