Enpara.com Şirketim’e kayıtlı telefonumun SIM kartı/operatörü/numarası değişti. Enpara.com’u kullanmaya devam edebilmek için ne yapmalıyım?

Enpara.com Şirketim

Telefon numaranızın aynı kalması ancak operatörünüzün ya da SIM kartınızın değişmesi durumunda sizin güvenliğiniz için SIM kartınıza bir bloke konulur ve Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’ne girişiniz sırasında gönderilen SMS şifresi size ulaşmaz. Bu durumda 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak bu blokeyi kaldırabilirsiniz veya internet şubesine girişte karşınıza çıkacak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplamanız ve internet şifrenizi değiştirmeniz durumunda bu bloke otomatik olarak kalkar. Enpara.com Şirketim Cep Şubesi tarafında ise, eğer cep şubesinin aktif bir kullanıcısıysanız hiçbir problem yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak eğer cep şubesini ilk kez kullanacaksanız aynı süreç cep şubesi için de geçerlidir.

Cep telefonu numaranızın değişmesi halinde ise mutlaka 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak size tanımlı cep telefonu numaranızı güncellemeniz gerekir. Güncelleme sonrasında Enpara.com Şirketim internet ve cep şubesini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaynak: finansbank.enpara.com


One thought on “Enpara.com Şirketim’e kayıtlı telefonumun SIM kartı/operatörü/numarası değişti. Enpara.com’u kullanmaya devam edebilmek için ne yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir