İninal kartıma nasıl para yükleyebilirim?

İninal kartınıza yükleme noktalarında bir seferde maksimum 300 TL ve toplamda 2.000 TL para yüklemesi olacak şekilde dilediğiniz tutarı yükleyebilirsiniz. Kartınıza yeniden yükleme yapmak için www.ininal.com üzerinden CEP/GSM numaranız ile aktivasyon sürecini tamamlamanız gerekmektedir.

İkinci ve sonraki yüklemelerinizde, yükleme noktasına göre farklı ücretlendirmelerde yükleme bedeli alınır. İninal kartınıza dolum noktalarımızda yatırabileceğimiz en düşük para tutarları; Migros ve Tansaş’larda 25 TL, PTT merkez şube ve online bakiye servisimizde 10 TL ve PTTmatik ATM’lerinde ise 5 TL’dir.

Ininal Kart

Kaynak: ininal.com


En fazla kaç adet İninal kart alabilirim?

İstediğiniz kadar ininal kart alabilirsiniz. Her biri toplam 2.000 TL limitli 3 adet Kartınızı www.ininal.com‘dan GSM numaranızla aktif hale getirip kullanıma başlayabilirsiniz. Kartların bakiye bitiminde, her biten kart için yeni satın aldığınız kartınızı www.ininal.com’dan kullanıma açabilirsiniz.

Ininal Kart

Kaynak: ininal.com


İninal kartı yurt dışı alışverişlerde kullanabilir miyim?

Tüm MasterCard noktalarında alışveriş yapabilirsiniz. Türk Lirası dışında yapılan farklı para birimi işlemlerinde, yurt dışı takas işlemlerinde uygulanmakta olan döviz kuru bankaların uyguladıkları kurlardan ve komisyonlardan dolayı %5’e kadar farklılık gösterebilmektedir.

Ininal Kart

Kaynak: ininal.com


İninal kartımın kullanım süresi dolduğunda ne yapmalıyım?

Kartınızın kullanım süresi dolduğunda, kartınız kullanıma kapatılacaktır. Satış noktaların’dan alacağınız yeni bir ininal kart ile ayrılacaklar dünyasından faydalanmaya devam edeceksiniz. Eski kartınızın içinde kalan bir bakiye varsa, 0212 331 70 67’den ininal ile irtibata geçerek eski kartınızın bakiyesini yeni Kartınıza yüklenmesi ve diğer işlemleri yaptırabilirsiniz.Bakiye aktarımı için yeni kart ücreti ve kargo bedeli, kart sahibine ait olacaktır.

Ininal Kart

Kaynak: ininal.com


İninal kartımdaki bakiyeyi nasıl iade alabilirim?

Kartınızın içinde bulunan yüklü bakiyenizi iade almak istediğinizde, bakiye yüklemesini nakit olarak yaptıysanız belirteceğiniz banka hesabınıza (EFT ücreti de bakiyenizin içinden düşülmek kaydıyla); kredi kartıyla yaptıysanız ilgili kredi kartınıza ininal kartınızın içinde bulunan toplam bakiyenin %5’i kadar cezai şart kesildikten sonra kalan rakam 3 hafta içerisinde tarafınıza iade yapılacaktır.

Ininal Kart

Kaynak: ininal.com