Hesabıma Ekpara limiti başvurum olumsuz değerlendirildi. Bu neden olabilir?

Hesabıma Ekpara limiti başvurum olumsuz değerlendirildi. Bu neden olabilir?
1 cevap

Enpara.com’un size Ekpara limiti teklif etmemesinin veya Enpara.com’a yaptığınız Ekpara limit başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesinin 3 temel sebebi olabilir:

  1. Enpara.com ile paylaşmış olduğunuz bilgilerinizin yetersiz veya çok eski olması – Bilgilerinizi güncellemek veya tamamlamak için Enpara.com internet şubesini ziyaret ederek sağ üst köşedeki “Bilgilerim” alanını tıklamanızı ve bu ekranlardaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanızı öneririz. Bilgilerinizin tam ve doğru olması, Enpara.com’un size Ekpara limiti sunma olasılığını önemli ölçüde arttırır.
  2. Son dönemde Finansbank’a veya başka bir bankaya olan kredi ve/veya kredi kartı borcunuzun ödemesi ile ilgili bir gecikme/kanuni takip gibi bir durum yaşadıysanız, öncelikle bu olumsuzlukları gidermenizi ve bir süre boyunca kredi ve kredi kartı borç ödemelerinizi zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmeye özellikle özen göstermenizi öneririz. Finansal durumunuz düzeldiğinde Enpara.com size Ekpara limiti sunulabilecektir.
  3. Finansbank kredi politikaları çerçevesinde Ekpara limiti tanımlanması için gereken bazı asgari şartları yerine getirmemiş olmanız veya bazı asgari özelliklere sahip olmamanız  – Çalışıyor olmanız ve düzenli bir gelir sahibi olmanız Enpara.com’un size Ekpara limiti sunma olasılığını arttırır.
Kaynak: finansbank.enpara.com

46