Kimler kredi kartı başvurusunda bulunabilir, başvurumu hangi belgelerle nereden yapabilirim?

18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi herkes kredi kartına garantör gerekmeksizin başvurabilir. Bunun dışında düzenli gelir sahibi olmayan (ev hanımı, öğrenci) ve yabancı uyruklu kişilerin bir garantör eşliğinde başvurmaları gerekmektedir.

Eksiksiz doldurulmuş bir kredi kartı başvuru formunu, nüfus cüzdanınızın veya sürücü belgenizin aslını gösterip, fotokopisi ile birlikte program ortaklarına veya herhangi bir Garanti Bankası şubesine teslim etmeniz yeterlidir.

Resimli Bonus Card’a başvurmak için söz konusu belgelere 1 tane resim eklenmesi gerekmektedir.

Yabancı uyruklular kimlik fotokopisi, oturma izni ve çalışma izninin bir fotokopisinin yanı sıra bir garantörle başvuruda bulunabilirler.

Kaynak: garanti.com.tr


Şifrematik almak için Garanti müşterisi mi olmalıyım? Ücretli mi?

Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi’ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi’nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik’iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik’lerini şubelerinden alabilirler.

Kaynak: garanti.com.tr


PASSOLİG Kart nedir?

Passolig Kart

Taraftarlara, kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkanı, kulüplere ise taraftarlarını tanıma ve yeni gelir alanları oluşturma imkanı sağlayan, ayrıca yaygın üye iş yeri ağı ile istediğiniz yerden alışveriş imkanı sunan, kişiye özel kampanyalar ile hayatınızı zenginleştiren, ayrıcalıklı ek hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran bir karttır.

PASSOLİG Kredi Kartı, PASSOLİG Banka Kartı ve PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kaynak: passolig.com.tr


VakıfBank kredi kartı şifremi nasıl değiştirebilirim?

VakıfBank

Çipli kredi kartı şifreleri Bankamız Chip&PIN uyumlu (EMV uyumlu) ATM’lerinden, çağrı merkezinden, şubelerimizdeki nakit amaçlı kullanılan POS makinalarından değiştirebileceği gibi Çipli kredi kartlarının şifreleri Visa ve Mastercard logolarının bulunduğu herhangi bir bankaya ait ATM cihazından da değiştirilebilmektedir.

Kaynak: vakifbank.com.tr


VakıfBank kredi kartı şifremi nasıl alabilirim?

VakıfBank

0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını arayarak, 4-2 ve ardından 1 nolu seçeneği tuşlayarak, güvenlik teyidinden sonra şifrenizi alabilirsiniz.

Ya da size en yakın VakıfBank Şubesi’ne giderek, kredi kartı şifrenizin cep telefonunuza SMS ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ek kart sahipleri kredi kartı şifresini almak için Telefon Bankacılığını bizzat arayabilir.

Kaynak: vakifbank.com.tr