Web Sitesi Nasıl Yapılır? (Web Sitesi Kurma Rehberi)

”Kendi Web Siteni Kendin Yapmak İstiyorsun Fakat Nasıl Yapacağını Bilmiyor musun? Öğrenmek İstiyorsan Okumaya Devam Et! Çünkü Aradığın Bilgi Şuan Burada!”

Web sitesi yapmak için yıllarca çalışıp kodlama ve tasarım öğrenerek uzun uzadıya zaman kaybetmene gerek yok. Şimdi daha basit ve hemen uygulanabilir bir yöntem var.

Bugüne kadar internetten okuduğun kafanı karıştıran, yarım yamalak bilgileri bir kenara bırak çünkü Web Sitesi Kurma Rehberi sana basit ama profesyonel görünümlü siteler yapmayı öğretecek. Dünya’nın en kolay web sitesi kurma yöntemini bu rehber sayesinde öğreneceksin.

Evet! Yanlış okumuyorsun. Şuana kadar hiç bir yerde duymadığın çok kolay bir sistemle kendi web siteni hiç kimseye bağlı kalmadan kendin yapabilir ve hiç vakit kaybetmeden internette yayınlayabilirsin. Hem de tüm sitenin kontrolü senin elinde olur. Zevkine göre sitenin tasarımını seçebilirsin. İstediğin yazıyı ekleyebilir veya düzenleyebilir istersen de yazılarına resim veya video ekleyebilirsin. Tüm bunları yapabilmek için web tasarımcı olmana veya ekstra ücretler ödediğin tasarımcıyım diyenleri beklemene de gerek yok. Her şey senin kontrolünde olabilir.

Web Sitesi Kurma Rehberi Nedir?

Kendi web sitesini kurmak isteyen fakat bu konuda zorluk yaşayan herkes için çözüm olacak şekilde tasarlanmış eşsiz bir rehber kitabıdır.

Bu rehber sayesinde hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, içeriğinde bulunan resimli yönlendirmeleri takip ederek kendi internet siteni kolaylıkla açabilirsin. Web Sitesi Kurma Rehberi’nin içerisinde hiç bir konuda uzman olmanı gerektirecek bilgi bulunmaz. Sıradan internet kullanıcılarının bile anlayıp uygulayabileceği en basit seviye de hazırlanmıştır. Ayrıca bu ürün basılı bir yayın değildir. Yani eline ulaşma süresinde yaşanacak problemler veya kargo masrafı gibi sorunlar karşına çıkmayacak. Tamamen bilgisayar ortamında okuyup uygulaman için hazırlanmış bir e-kitap. Bu sayede ürünü istediğin her zaman kargo ve bekleme süresi problemleri olmadan bilgisayarına indirebilir ve hiç vakit kaybetmeden işe koyulabilirsin.

Hemen satın almak istersen buraya tıkla!

SIFIR BİLGİYE SAHİP SIRADAN İNTERNET KULLANICILARI İÇİN HAZIRLANDI!

Daha önce de bahsettik ama şunu iyi anlamalısın. Senden hiç bir konuda uzman olmanı beklemiyoruz. İnternet siteni kendin kurmak istiyorsun diye uzman olman gerekmez. ”Ben Uzmanım.” diyenlerinde sıradan insanlar olduğunu unutma. Onlar da rehberimizde anlattığımız sistemi uygulayarak internet sitesi yapıyor ve hatta bu işi bilmeyenlere binlerce TL’ye yaptıkları web sitelerini satarak para kazanıyor.

Uzman olduğunu söyleyenler bu yöntemi kullanarak site yaparken de ne kodlama yapıyor ne de web tasarım programları öğrenmek zorunda kalıyor. Her şey hazır. Her şey kodlanmış ve tasarlanmış. En iyisi olmak için sadece sistemi kurmak ve tasarımı uygulamak kalıyor. Tüm bunlar rehber de öğreneceğiniz A’dan Z’ye tamamı hazır, her geçen gün yenilenen ve güncellenen ücretsiz bir sistem sayesinde yapılıyor.

Kimseden bir şey saklamıyoruz. Web Sitesi Kurma Rehberi kitabında profesyonel web tasarımcıların bugüne kadar sır gibi sakladığı tüm bu bilgileri içeren site kurma yöntemini sizlerle paylaşıyoruz.

HANGİ ALANDA WEB SİTESİ AÇMAK İSTİYORSUN?

Kişisel blog, kurumsal firma sitesi, film sitesi, dizi sitesi, video sitesi, sağlık sitesi, moda sitesi, spor sitesi, teknoloji sitesi, yemek tarifleri sitesi vb. gibi aklına gelen yüzlerce alanda site kurabilirsin. Site açmak istediğin alan her ne olursa olsun, öğreneceğin bu yöntemle hiç zorlanmadan istediğin konuda siteni kolaylıkla açabileceksin.

Sadece bu kadar da değil. Kitabımızdan öğreneceğiniz bir başka yöntemle tek bir alanda site kurduktan sonra diğer alanlara da yönelebilirsin. Örnek olarak kişisel işletmen için firma siteni kurduktan sonra hayalin de ki bir başka projeye yönelebilirsin. Mesela dizi veya film sitesi projelerin varsa aynı zaman da onları da hayata geçirebilirsin. Her şey senin hayal gücüne ve bu işe ayırabileceğin zamana bağlı.

İSTEDİĞİN KADAR WEB SİTE AÇABİLMENİN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ YAŞA!

Şaşırma! Bizim sana öğreteceğimiz yöntem de kısıtlama yok! Canın kaç adet site kurmak isterse o kadar kurarsın. Evet! Bu eşsiz yöntem sayesinde hiç bir konuda yasaklanmak, kısıtlanmak veya sürpriz ekstra ücretler ödemek yok.

Web Sitesi Kurma Rehberi Eğitim Seti’nde anlatılan bilgiler ile istediğin kadar site kurabileceksin. Bir tane site yapmak senin için yetersiz gelebilir veya hayalinde bir kaç farklı web sitesi projesi de olabilir. Tüm bu projeler için tekrar tekrar harcama yapmana ve zaman kaybetmene gerek yok. Her şey sade ve anlaşılır. Çözüm için tek bir kaynak yeterli olacaktır. En basit yöntemiyle 10-20-30 vs. istediğin kadar site kurmanın yolunu bu muhteşem eğitim kitabında öğrenebileceksin. Ayrıca tek hesaptan tüm sitelerini yönetebileceksin.

MOBİL UYUMLU (RESPONSIVE) WEB SİTELERİN OLACAK!

Web Sitesi Kurma Rehberi içeriğinde anlatılan basit bilgileri uygulayarak yapacağın tüm siteler artık mobil uyumlu olacak. Cep telefonlarında ve tabletlerde ekran boyutları fark etmeksizin sitelerin görünümleri mükemmel olacak. Bu sayede mobil cihazıyla internet siteni gezen ziyaretçiler sitenin görüntüsünden memnun kalacak.

HİÇ VAKİT KAYBETME! ŞİMDİ BAŞLA!

İstersen rehberimizin sana sunduğu avantajları kısaca bir özet geçelim; İstediğin kategoride site açabileceksin, siteni kendi zevkine göre yöneteceksin, tüm cep telefonları ve tabletlerle uyumlu sitelerin olacak ve canının istediği kadar site açabileceksin vs, vs… Evet kulağa çok hoş geliyor değil mi? Peki tüm bu okuduklarından sonra neden hala bekliyorsun? Yada başkalarını bekleyip zaman kaybediyorsun? Hiç vakit kaybetmeden hemen şuan bu eşsiz rehbere sahip olabilir ve kendi web siteni kurmaya başlayabilirsin.

Fiyat konusunda endişelerin mi var? Endişelenme. Web Sitesi Kurma Rehberi için 1.000TL – 750TL – 500TL veya 100TL gibi absürt rakamlar istemiyoruz. Biz herkes bu ürüne sahip olsun ve herkes web sitesini kendisi yapabilsin istiyoruz. Bu yüzden fiyat belirlerken de ederinden çok da pahalı olsun istemedik. Tüm vergiler ve masraflar dahil sadece 49TL gibi herkesin faydalanabileceği şekilde ekonomik bir fiyat belirledik.

HAZIRSAN ŞİMDİ BAŞLAYABİLİRİZ!

Baştan Sona TAM 104 SAYFA Eksiksiz Eğitim!

Hazırsan tek yapman gereken şey Web Sitesi Kurma Rehberi Eğitim Kitabı’nı hiç vakit kaybetmeden Odaklı Pazar güvenli satış merkezini kullanarak satın alıp bilgisayarına indirmek. Kargo süresi beklemeden, kargo masrafı ödemeden, gece saat 4 bile olsa bu eşsiz eğitim rehberini bilgisayarına indirebilir ve hemen kendi siteni kurmaya evinin veya işyerinin konforunda başlayabilirsin. Kimseyi beklemene gerek yok! Bu yolda karşına çıkan tüm sorunların cevabı ve çözümü şuan karşında duruyor.

Karar zamanı! Bu sayfayı kapatmak istiyorsan sağ üst köşe de bulunan X sekmesine tıkla, bu sayfayı kapat ve hayatına kaldığın yerden devam et. Eğer öğrenmek istiyorsan hemen üstte bulunan satın al butonuna tıkla ve Dünya’nın en kolay web sitesi kurma yöntemini şimdi öğrenmeye başla.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir